Pokażemy to co ma największe znaczenie.

Wysokiej jakości, najwyższej rozdzielczości, skrojone na wymiar i przede wszystkim Twoje, obrazy przemówią pełnią barw. A Dzięki współpracy z wieloma grafikami, animatorami, ludźmi odpowiedzialnymi za największe projekty multimedialne, pokażemy Twoją firmę w jak najlepszym wymiarze. Bez znaczenia czy będzie to 2D lub 3D.

I nie liczy się nośnik, czy będzie to zwykły ekran, ekran LED, czy nawet budynek. Możesz być pewien, że zaskoczenie wśród Twoich gości będzie ogromne. Po pierwsze ludzie to wzrokowcy, obrazy przemawiają do wielu naszych zmysłów. I to dzięki nim możemy pokazać Twoją firmę, wydarzenie, pracę, czy markę w odpowiednim obrazie.

 

Po drugie Na bieżąco śledzimy wciąż to zmieniające się trendy w branży multimedialnej. A w sowich realizacjach stosujemy tylko wysokiej jakości sprzęt. Od źródła obrazu zaczynając a na komponencie kończąc. Wielkość i kształt nie ma znaczenia, odpowiednio dobierzemy parametry:

  • Projektorów
  • Ekranów LED
  • Elementów i powierzchni projekcyjnych
  • Stołów mikserskich
  • Czy media serwery

A po trzecie całość odpowiednio zintegrujemy z pozostałymi elementami. Takimi jak światło, dźwięk, scenografia, Twojego wydarzenia. Bo liczy się dla nas efekt spójności.